Dlaczego?

To co robimy teraz, jest lepsze od tego co robiliśmy pół roku temu. A to co będziemy robić za pół roku, będzie lepsze od tego co robimy teraz. Codziennie budzimy się z pełną świadomością, Dlaczego mamy iść do pracy. Pracujemy, by inspirować ludzi do robienia rzeczy które ich inspirują. Czy może być coś wspanialszego? Najcudowniejsze jest w tym odkrywanie rozmaitych sposobów, jakimi można ten cel osiągnąć. To jest naprawdę niesamowite!
Czy jesteśmy lepsi od konkurencji? Jeśli wierzycie w to samo, w co my wierzymy, i jesteście przekonani że to co robimy, jest dla was dobre, to jesteśmy lepsi. Jeśli nie wierzycie w to samo w co my wierzymy, i nie jesteście przekonani że to co robimy, jest dla was dobre, to nie jesteśmy lepsi. Nam zależy na zdobyciu partnerów biznesowych wierzących w to samo co my i gotowych do współpracy, abyśmy mogli razem odnosić sukcesy. Szukamy ludzi gotowych ramię w ramię dążyć z nami do tego samego celu.

Co?

Pomagamy kredytobiorcom w uzyskaniu najlepszego finansowania hipotecznego za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają nam ten cel realizować najlepiej.

Jak?

Wspieramy cię na każdym etapie poprzez Promocję Twojej Marki Osobistej w tym biznesie to ty jesteś najważniejszy.

Pakiet unikatowych narzędzi, dzięki którym będziesz sprawnie obsługiwał Klientów (m.in. porównywarka kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych. Przygotujesz ofertę każdego banku, porównasz i przeanalizujesz oferty wg ceny, marży, oprocentowania zdolności, skorzystasz z już przygotowanych praktycznych formularzy, wzorów dokumentów, itp.)

Swój własny dedykowany system CRM z bazą Klientów – łatwe w obsłudze narzędzie dostępne online, zaprojektowane z myślą o naszym biznesie, przez co zarządzanie kontaktami z Klientami oraz lejkiem sprzedaży będzie banalnie proste.

Pełne 100% prowizji za sfinalizowane przez Ciebie transakcje kredytowe – nie potrącamy żadnych prowizji.

Wsparcie marketingowe, merytoryczne i produktowe przez cały okres Twojego uczestnictwa w naszej sieci.

Tworzenie biznesu uważnie słuchamy twoich uwag i sugestii. Bierzesz aktywny udział w tworzeniu wartości i czegoś większego od nas samych.

Sprawdzony i skuteczny model systematycznego pozyskiwania Klientów zainteresowanych kredytami  (tzw. leadów sprzedażowych).

Dostęp do unikalnej i nieustannie rozwijającej się bazy wiedzy, bazy projektów marketingowych oraz platformy komunikacyjnej Partnerów – możliwość bieżącej wymiany doświadczeń oraz pomysłów.